Kullanıcı Adı:    Parola:   
center-left.png center-right.png
Ana Menü
blank.gif blank.gif
BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?
purple-btm-left.png purple-btm-right.png
Mobil Uygulama

purple-btm-left.png purple-btm-right.png
İŞ ORTAKLIĞI BAŞVURUSU
PMA CONSULTING İŞ ORTAKLIĞI BAŞVURUSU


Türkiye'nin neresinde olursanız olun Sizinle Çalışmak İstiyoruz. Güçlü işbirlikleri hedefleyen PMA CONSULTING, bir işletmeniz olsun veya olmasın, kendi işinin patronu olmak isteyen veya ek iş planları olan herkesle çeşitli iş ortaklıkları kurmaktadır.

PMA CONSULTING, Türkiye'nin sürdürülebilir kalkınmasını sağlamayı amaçlamaktadır. Bu çerçevede, ulusal ve uluslararası programları takip ederek, bu programlardan yararlanmak isteyen Tüzel ve Gerçek kişilere danışmanlık hizmeti vermektedir. Danışmanlık hizmetleri çerçevesinde Proje Hazırlama, AR-GE, İnovasyon, İşletme Süreç Yönetimi, Proje Yönetimi ve Personel Geliştirme Eğitimleri gibi alanlarda uzman kadrosuyla müşterilerine hizmet vermektedir.

PMA CONSULTING,2016 yılında başlattığı 6 farklı program kapsamında iş ortaklıkları kurmayı hedeflemektedir. Bu programlar;

1- İş Geliştirme Programı

İş fikirleri bilimsel metotlar kullanılarak olgunlaştırılmasıyla, iş modeli haline getirilmekte ve yatırım planı oluşturulmaktadır. Bu kapsamda PMA CONSULTING ile yapacak olduğunuz iş ortaklığı çerçevesinde bulunduğunuz bölgede iş geliştirme toplantıları yapabilir, iş modeli üretimleri gerçekleştirebilir veya mevcut işletmelerin geliştirilmesi yönünde faaliyetler yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan organizasyon altyapısı PMA CONSULTING tarafından sağlanacak olup iş birliği protokolü kapsamında destekleneceksiniz. Ayrıntılı bilgi için başvuru formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

2- Finansal Yapılabilirlik Programı

Proje Tasarımı aşamasından önce yatırım planlarının Finansal Yapılabilirliği araştırılarak ön fizibilite raporununun oluşturması programıdır. Bu program kapsamında bulunduğunuz bölgede yatırım alanları tespit edebilir, yatırım konuları belirleyebilir ve bu alanlarda, konularda fizibilite raporu oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu fizibilite raporu ile bölgenize yatırım çekebilir ve bu yatırımın Danışman'ı olabilirsiniz. Yapacak olduğunuz fizibilite çalışmasında PMA CONSULTING, size gerekli teknik desteği sunacaktır. Fizibilite çalışması tamamlandığından raporunuzu yatırım ağlarımızla paylaşarak çalışmanız değerlendirilecektir.Ayrıntılı bilgi için başvuru formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

3- Proje Tasarım Programı

Bu program, iş fikirlerinin, proje tasarım metotlarıyla, geliştirilmiş Projeye dönüştürülmesi ve projenin finansman desteği için uygun hibe/kredi fon araştırmasının yapılmasını kapsamaktadır. Bulunduğunuz bölgede mevcut iş fikirlerini toplayarak bu programla bir kariyer planlaması yapabilirsiniz. Bu programa başlayabilmeniz için PCM Eğitimi almış olmanız gerekmektedir. Eğer bu eğitimi almadıysanız web sitemiz üzerinden eğitim duyurularımızı takip edebilir ve bu eğitimi alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için başvuru formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Eğitim duyuruları için TIKLAYINIZ

4- Yatırım Danışmanlık Programı

Bu program kapsamında, yatırımcıların bütçelerine uygun iş fikirleri geliştirilerek yatırım ortamı oluşturulmakta, bütçe limitlerini aşan yatırımlar için hibe/kredi fonları araştırılmakta ve bu programlara başvuru gerçekleştirilmektedir. Bir yatırımcıysanız veya yatırımcı ağınız varsa bu programa dahil olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için başvuru formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

5- Sosyal Sorumluluk Programı

Kar amacı gütmeyen ve sosyal sorumluluk konularını içeren tüm projelerde ücretsiz hizmet politikası uygulanmaktadır. Bu program kapsamında bir STK veya Kar Amacı Gütmeyen bir kuruluş iseniz bu program tam size göre. Ayrıntılı bilgi için başvuru formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

6- KOBİ Geliştirme Programı

Bulunduğunuz bölgede mevcut işletmelere, Kurum Kültürlerinin geliştirilmesi, Kurumsallaşma, Yatırım Analizleri, Mali Uygulma Politikaları gibi alanlarda destek vermek istiyorsanız bu program ile önce kendinizi sonrada bulunduğunuz bölgede ki KOBİ'leri geliştireceksiniz. Ayrıntılı bilgi için başvuru formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

BAŞVURU VE DİĞER BİLGİLER
İŞ ORTAKLIĞI BAŞVURU FORMUNU DOLDURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞVURU ÜCRETLERİ VE BANKA BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

ÖDEME BİLDİRİM FORMU
purple-btm-left.png purple-btm-right.png
purple-btm-left.png purple-btm-right.png
centerb-left.png centerb-right.png
center-left.png center-right.png
centerb-left.png centerb-right.png