Kullanıcı Adı:    Parola:   
center-left.png center-right.png
Ana Menü
blank.gif blank.gif
BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?
purple-btm-left.png purple-btm-right.png
Mobil Uygulama

purple-btm-left.png purple-btm-right.png
PERSONEL GELİŞTİRME HİZMETİ
PMA CONSULTING PERSONEL GELİŞTİRME HİZMETLERİ


PMA CONSULTING uzman eğitmen kadrosuyla KOBİ'lerimizin istihdam ettikleri personellere yönelik personel geliştirme hizmeti vermektedir. Bu kapsamda 6 farklı eğitim kategorisinde eğitim programları düzenlenmiştir. Yılda 2 defa toplu eğitimin yanında, KOBİ'lerin talepleri doğrultusunda 5 ve üzeri katılımcılara yönelik her zaman açık bir programdır.

PMA CONSULTING,2016 yılında başlattığı 6 farklı eğitim kapsamında 2017 yılında 1000 personele eğitim vermeyi hedeflemektedir. Bu programlar;

1- Kurum Kültürü Eğitimi

Kurum kültürü; bir kurum, bir kuruluş ve bir işletmede biçimsel yapıyı karşılklı olarak etkileme niteliğindeki kurum içi değerler, inançlar ve alışkanlıklara denir. Kurum kültürü; bir kurumda çalışan kişilerin davranışlarını yönlendiren normlar, kalıplar, inançlar, tutumlar ve davranışların oluşturduğu bir bütündür. Bu eğitimle, katılımcıların kuruma ait değerleri benimseyerek, kurum kültürünü içselleştirmeleri ve işletmeye aidiyet hissetmeleri hedeflenmektedir. Eğitim sonunda katılımcıların, etkin ve açık bir iletişim, karar alma süreçlerine katılımı, çalışanlar arasında uyum, yetki ve sorumlulukların akılcı bir şekilde dağıtılması, kurumun çalışmalarının güvence altına alınması, kurumun geleceğinin güvence altına alınması gibi alanlarda hem yetenekleri gelişecek hemde aidiyet duyguları artacaktır. Aşağıda Eğitim Talep Formu ve Ücret Bilgileri bulunmaktadır.

2- İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi

Her ne kadar Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimlerinden alınan hizmetler sonucu mevcut personellere İş sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri verilse de bu eğitimler kitabi bilginin önüne geçememekte ve yeterli olamamaktadır. PMA CONUSLTING olarak firmaların bu açığını kapatmak ve personelde minumum risk maksimum performansa ulaşmak amacıyla B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı'nı tarafından personellere İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi verilecektir. Eğitim Programı KOBİ/Kurum ile görüşülerek hazırlanacaktır. Aşağıda Eğitim Talep Formu ve Ücret Bilgileri bulunmaktadır.

3- Markalaşma Eğitimi

Bir işletmeniz var ancak marka değeri yok mu? Bu eğitim programı tam size göre... İşletmeler markalarıyla büyür. İşletmenizin markalaşma yolunda en önemli adımı işletmede marka kültürünün oluşturulmasıdır. Genelde beyaz yakalılara verilen bu eğitim kurumda değer yaratımı, marka değer üretimi, kurumsallaşma ve insan kaynakları alanlarında konuları kapsamaktadır. Aynı zaman markalaşma ile alakalı mevzuat konulu eğitim de program dahilinde verilmektedir. Aşağıda Eğitim Talep Formu ve Ücret Bilgileri bulunmaktadır.

4- İş Modeli Oluşturma Eğitimi

Geleneksel ve en yeni iş modellerinin dinamiklerini, inovasyon tekniklerini, yoğun rekabet baskısı altında iş modelinizi nasıl konumlandıracağınızı ve örgütünüzün iş modelinin yeniden tasarlanmasına nasıl liderlik edeceğiniz ile alakalı bir eğitim paketidir. Temel faaliyetler, Temel ortaklıklar, Temel Kaynaklar, Müşteri segmentleri gibi etkenlerin nasıl ne zaman ve niçin kullanacağınızı öğreneceksiniz. İster yeni bir işletme kuracak olun, ister köklü bir işletme sahibi olun, isterseniz de bir işletmede uzman olarak kariyer hedefiniz olsun, bu eğitim sayesinde daha üst sıralara çıkacağınızı unutmayın. Aşağıda Eğitim Talep Formu ve Ücret Bilgileri bulunmaktadır.

5- Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi (PCM)

Avrupa Birliği, Kalkınma Ajansları ve birçok destek mekanizması tarafından kullanılan Proje Döngüsü Metodolojisi ile projeler hazırlayabilir ve hibe fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Proje ekibi kurmak isteyen tüm KOBİ'lerimiz ekiplerine bu eğitimi aldırmaları finansal modelleri ve iş modelleri üzerinde olumlu bir etki bırakacaktır. Aşağıda Eğitim Talep Formu ve Ücret Bilgileri bulunmaktadır.

6- İş Hayatında İletişim Eğitimi

Doğada herşeyin bir rengi olduğu gibi insanlarında bir rengi vardır. Bu renkleri tanıyabilen insanlar kuvvetli iletişimler kurabilirler. İnsanların renklerini tanıyabileceğiniz bu eğitim ile hem insan kaynakları iletişiminde hem de müşteri iletişimlerinde başarı garantisi vermektedir. Aşağıda Eğitim Talep Formu ve Ücret Bilgileri bulunmaktadır.

BAŞVURU VE DİĞER BİLGİLER
EĞİTİM TALEP FORMUNU DOLDURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

EĞİTİM ÜCRETLERİ VE BANKA BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

ÖDEME BİLDİRİM FORMU
purple-btm-left.png purple-btm-right.png
purple-btm-left.png purple-btm-right.png
centerb-left.png centerb-right.png
center-left.png center-right.png
centerb-left.png centerb-right.png