Kullanıcı Adı:    Parola:   
center-left.png center-right.png
Ana Menü
blank.gif blank.gif
BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?
purple-btm-left.png purple-btm-right.png
Mobil Uygulama

purple-btm-left.png purple-btm-right.png
ONLİNE DANIŞMANLIK SİSTEMİ
PMA CONSULTING ONLİNE DANIŞMANLIK SİSTEMİ KULLANIM KLAVUZU

Adım Adım Sistem Kullanımı

1.ADIM- SİSTEME ÜYE OLMAK

1.1- Ücretsiz Üye Ol Sekmesi
Öncelikle sisteme üye olmanız gerekmektedir.

Sistem Anasayfa’da bulunan SİSTEME KATIL – Ücretsiz Üye Ol sekmesine tıklayarak üye olmanız gerekmektedir.

Sisteme üye olabilmek için bir e-mail hesabınız olmalıdır.

Sisteme üye olmak tamamen ücretsizdir. Üye olurken kullanmış olduğunuz e-mail hesabınız tarafımızca kayıt altına alınmaktadır. PMA CONSULTING bu e-mail adresinize Tanıtım, Reklam veya bilgi içerikli e-posta gönderebilir. Ancak 3. Şahıslarla bu hesabınız paylaşılmayacaktır.

Ayrıca sistemimize kayıt esnasında karşılaştığınız sorunları Canlı Destek veya İletişim Formu ile bizlere iletebilirsiniz. Canlı Destek çalışma saatleri Pazartesi-Cumartesi arası 09:00-18:00'dir. İletişim Formu ile yapmış olduğunuz bildirimlere 24 saat içerisinde geri dönüş sağlanacaktır.

PMA CONSULTING

"Fikirden Projeye, Yenilikçi Çözümler"


1.2- Üyelik Formu Doldurma

Ücretsiz Üye Ol sekmesine tıkladığınızda yukarıda ki ekran açılacaktır. Öncelikle bir parola belirlemeniz gerekmektedir. Daha sonra Kullanıcı Adı belirlemelisiniz. Kullanıcı adında boşluk bırakmayınız. E-posta adresinizi girdikten sonra doğrulama kodunu girerek KAYDOL butonuna tıklayarak üyelik başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Neden bu kadar az bilgi talep ediyoruz? Çünkü tüm sistemlerin açıkları vardır. Bilgi güvenliği için online sistemlerde minimum bilgi saklamanın gerekliliğini savunuyoruz. Sisteme vermiş olduğunuz sadece bu bilgiler sistem tarafından saklanacaktır. Diğer bilgilerin tamamı tek yönlü veritabanlarımızda saklanacaktır. Bu veritabanı kimse ile paylaşılmayacak ve sadece yetkili erişimine açık olacaktır. Ticari sır niteliği taşıyan bilgileriniz tamamen güvenli bir şekilde saklanacaktır.

2- SİSTEME GİRİŞ


Sisteme giriş, kaydolmak kadar kolaydır.

Anasayfa’da bulunan sisteme giriş alanına oluşturduğunuz kullanıcı adı ve parolanızı girerek GİRİŞ butonuna basarak sisteme giriş yapılır.

Eğer Beni Hatırla kısmında ki kutucuğu işaretlerseniz Kullanıcı Adınızı sistem otomatik olarak kaydedecektir. Ancak bu önerilmemektedir.

Parolanızı unutursanız iletişim kısmından İletişim Formunu Doldurarak Bize ulaşabilirsiniz.

Sistemimize giriş esnasında karşılaştığınız sorunları Canlı Destek veya İletişim Formu ile bizlere iletebilirsiniz. Canlı Destek çalışma saatleri Pazartesi-Cumartesi arası 09:00-18:00'dir. İletişim Formu ile yapmış olduğunuz bildirimlere 24 saat içerisinde geri dönüş sağlanacaktır.

PMA CONSULTING

"Fikirden Projeye, Yenilikçi Çözümler"


3- ONLİNE DANIŞMANLIK SİSTEMİ

Sisteme GİRİŞ yaptıktan sonra karşınıza gelecek olan ekranda durumunuza uygun sekmeyi seçerek işlemlerinize devam edebilirsiniz.

PMA CONSULTING olarak KOBİ'lere vermiş olduğumuz hizmetler hakkında bilgi almak ve bu hizmetlerden faydalanmak ve başvuru formu için KOBİ MİSİNİZ? sekmesine tıklamanız gerekmektedir.

Bir girişimci olarak PMA CONSULTING ayrıcalıkları hakkında bilgi almak ve hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız GİRİŞİMCİ MİSİNİZ? sekmesine tıklamanız gerekmektedir.

Girişimci olmayı istiyorsunuz ancak ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Aradığınız herşeye PMA CONSULTING farkıyla ulaşmak için GİRİŞİMCİ ADAYI MISINIZ? sekmesine tıklamanız gerekmektedir.

purple-btm-left.png purple-btm-right.png
centerb-left.png centerb-right.png
center-left.png center-right.png
centerb-left.png centerb-right.png